GiftLove, Подарунок Кохання, інтернет магазин

Фото на полотні з вашою фотографією

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0362.ua
10:00 - 18:00
Перерва: 13:00 - 14:00
Зараз відкрито

Завдяки сучасним технологіям Ваші фото можуть перетворитися на картини – це дуже просто.

Створіть сімейний затишок у вашому інтер'єрі за допомогою фотокартин із яскравими миттями життя надрукованими на полотні (холсті).

Друк фото на полотні ефектно прикрасити будь-яке приміщення: гостину чи робочий кабінет, а фактурний матеріал полотна підсилить красу світлин, надаючи їм особливу фактуру.

Фото на полотні з вашою фотографією, фото-1

Що таке картина на полотні?

Картина на полотні - це зображення, яке за допомогою спеціального принтера наноситься на щльний матеріал (полотно). Після друку полотно натягується на підрамник.

Як роблять друк на полотні?

Зображення наноситься на полотно струменевим принтером (рідше - широкоформатним плоттером). 

Як замовити картину на полотні?

Для замовлення друку зв'яжіться з нами в інстраграм, вайбері або зателефонуйте по номеру: 380(67)814-08-00. Вас проконсультують і допоможуть підібрати найкращий для вас варіант.

Фото на полотні з вашою фотографією, фото-2

Надійна компанія

Наш магазин дає гарантію на свою продукцію, гарантійний термін залежить від виду зображення. Компанія виконує замовлення точно у встановлені терміни. Оплатити покупки можна банківською картою, безготівковим переказом, розрахуватися при під час самостійного вивезення зі магазину або при отриманні післяплатою. Доставлення по всій території країни проводиться надійними транспортними фірмами, компанією «Нова пошта».

Друк на холстах з доставкою по Україні

Для консультація телефонуйте: 380(67)814-08-00