GiftLove, Подарунок Кохання, інтернет магазин

Друк на футболках

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0362.ua
10:00 - 18:00
Перерва: 13:00 - 14:00
Зараз відкрито

Попри розмаїття сучасного асортименту футболок, друкування індивідуальних зображень і написів є досить популярним. Нестандартний принт на футболці хочуть отримати люди, які прагнуть оригінальності, а також охочі зробити подарунок своїм родичам або друзям. Наприклад, друк імені або фотографії людини — гарна ідея для сувеніра.

Ще більш популярними є друк на футболках логотипів компаній або реклами товарів і брендів. Одяг із фірмовим логотипом об'єднує колектив, робить команду більш згуртованою.

Також це ефективний маркетинговий хід. Одяг або бейсболки із логотипом компанії можуть носити не тільки співробітники, але і всі охочі, особливо якщо речі з фірмовою символікою роздавати безкоштовно в рекламних цілях. Важливо, щоб речі були якісними та виглядали гідно, тоді ефект буде досягнутий. Для цього потрібно звертатися до перевірених виробників, що зарекомендували себе.

Каталог принтів на футболках

Тицни

Друк на футболках, фото-1

Додаткова інформація

  • Флекс - одноколірний принт на футболках

  • Друк на флексі - багатокольоровий принт на футболках

  • Термоналіпка - Аплікації, які клеяться на тканину (тимчасові, нестійкі до зовнішніх впливів)

  • Сублімація - Прямий друк фарбами по синтетичній тканині (ціна вказана розом з футболкою)

футболки та бейси з лого

Надійна компанія

Якщо Ви шукаєте, де можна зробити замовлення друку зображень, нанесення написів на футболку або майку швидко, якісно і недорого, то оптимальним рішенням буде замовляти принт в Інтернет-друкарні GiftLove (Рівне, Україна), на сайті giftlove.com.ua пропонується доступна ціна, поліграфія відрізняється високою якістю. 

Наш магазин дає гарантію на свою продукцію, гарантійний термін залежить від виду зображення. Компанія виконує замовлення точно у встановлені терміни. Оплатити покупки можна банківською картою, безготівковим переказом, розрахуватися при під час самостійного вивезення зі магазину або при отриманні післяплатою. Доставлення по всій території країни проводиться надійними транспортними фірмами, компанією «Нова пошта».

Друк на футболках з доставкою по Україні

Для консультація телефонуйте: 380(67)814-08-00