Що таке фотокартина на холсті

Це - твоє улюблене фото, надруковане на якісному холсті і натягнуте на надійну і міцну дерев'яну раму.

Фотокартина на холсті - один з кращих способів увічнити важливий момент життя. Весілля, хрестини дитини, дивовижний краєвид, який пощастило зняти у відпустці ... Ці фотографії, надруковані на холсті, автоматично стають шедеврами. Навіть знята на телефон і забута в його надрах панорама отримає нове життя, якщо нанести її на холст. А про те, наскільки змінюються портрети на холсті, і говорити не варто - краще замовити і переконатися самому!

Галерейне оформлення холста

Холсти виготовляються методом галерейної натяжки. Це метод, при якому частина зображення потрапляє на торці картини і загортається на підрамник. Така картина не вимагає додаткової рами, а значить відразу ж готова прикрасити твою стіну.

До речі, завдяки зручному кріпленню, тобі не доведеться прикладати багато зусиль для того, щоб розмістити її на стіні. А ще, друк фото на холсті не вимагає додаткового захисного скла, адже якісні матеріали, які ми використовуємо для друку, роблять кольори яскравими, а сам холст - довговічним. До того ж, навіщо ховати під склом цю особливу фактуру, що перетворює фото на справжній музейний шедевр?

Особливості фотокартин на холсті

Якщо ви хочете по-справжньому насолодитися якісною фотографією і великим форматом, то, звичайно, не рекомендується використовувати для цього фото з соцмереж, наприклад Інстаграм або Фейсбук. Такі фото, насправді, маленького розміру і, хоча, на екрані виглядають прийнятно, при друку, швидше за все, будуть нечіткими і розмитими. Краще використовуйте оригінали фото, які зберігаються на комп'ютері або в телефоні.

До речі... Якщо вам раптом приглянеться фотокартина на холсті в якості подарунку, сміло звертайся до нас

Для консультація телефонуйте: 380(67)814-08-00, або зв'яжіться з нами у доступних соцмережах.